بسیاری از افراد هستند که دوست دارند در زندگی موفق به کسب درآمدهای هنگفت شوند و یا به قولی یک میلیاردر شوند. گرچه این امر ناممکن نیست، ولی قطعا به آسانی هم بدست نمی‌آید. روش‌های گوناگونی برای میلیاردر شدن وجود دارد، از شرکت در بخت‌آزمایی گرفته تا سرمایه‌گذاری و راه‌اندازی کارهای تولیدی و خدماتی. قطعا تکیه کردن بر شانس و اقبال غیرمحتمل‌ترین راه است. از این رو برای تبدیل شدن به یک میلیاردر باید هوشمندانه و بابرنامه عمل کرد. یکی از مسائلی که در این راستا حائز اهمیت است اینست که از تجربه‌های ثروتمندان بزرگ و شناخته‌شده جهان استفاده کنیم و ببینیم آن‌ها چه کردند که تبدیل به یک میلیاردر شدند.


در سرویس میلیاردرها قصد بر آنست که داستان چگونگی ثروتمند شدن ثروتمندان جهان، الگوی زندگی آن‌ها و نقل قول‌هایی از آنان که می‌تواند سرمشق ما در تبدیل شدن به یک میلیاردر قرار گیرد، بیان شود. در این سرویس ثروتمندان و کارآفرینانی چون اینگوار کامپراد صاحب کمپانی ایکیا، استیو جابز کارآفرین نمونه و مؤسس کمپانی اپل، کارلوس اسلیم ثروتمندترین فرد حال حاضر دنیا و صدها میلیاردر دیگر مورد بررسی قرار می‌گیرند.


اعضای این سرویس بصورت روزانه یک محتوا در ارتباط با یکی از ثروتمندان بزرگ جهان دریافت می‌کند و روال کار بر اینست که در ارتباط با هر میلیاردر 3 الی 4 محتوا بصورت سریالی در روزهای متوالی ارسال می‌شود تا بتوانیم از تمامی جنبه‌های زندگی میلیاردرها آگاهی یابیم. با امید به این که با الگوبرداری از آن‌ها و با تکیه بر تلاش و توانمدیهای خودمان، بتوانیم دنیایی بهتر را برای خود و همنوعان خود رقم بزنیم.


جایزه: شرکت در قرعه‌کشی ماهیانه یک خودروی پراید
امتیاز بیشتر، شانس برنده شدن بیشتر