En

اخبار و رویدادها

رونمایی از سایت جدید موبیرو

شرکت پرهام با هدف ارتقای سطح خدمات و محصولات خود اقدام به طراحی سایت جدید موبیرو کرده است.

این سایت با قابلیت‌های جدیدتر و بهتر از سایت قبل و همچنین طراحی به‌روز ، بزودی از طریق آدرس www.mobiro.ir در دسترس مشترکین قرار خواهد گرفت. شما با مراجعه به این آدرس می‌توانید با محصولات و خدمات موبیرو آشنا شوید، در صورت تمایل برای ما رزومه همکاری بفرستید و با اپ تلنت مسابقه بزرگ برنامه نویسی اندروید آشنا شوید.

| یکشنبه ۲۱ شهریور ۹۵ |

جشنواره ها

کمپین‌ها و جشنواره‌ها

 جشنواره تابستانی سامانه سرویس ۳

مشترکین همراه اول می‌توانند با عضویت در سامانه سرویس ۳ و خرید بسته نامحدود برای شرکت در قرعه کشی تابستانی سرویس ۳ شانس خود را امتحان کنند. این بسته امکان دسترسی نامحدود به تمام محتواهای این سامانه را فراهم می‌کند.

نحوه فعالسازی بسته نامحدود سرویس ۳: ارسال ۱۰۰ به ۳۰۷۸۱

همچنین می‌توانید به صورت پیامکی از محتواهای سرویس استفاده کنید و در این دو سرویس عضو شوید تا در قرعه کشی هم شرکت کنید:

سرویس فرصت طلایی: ارسال ۱۰۰ به ۳۰۷۸۲

سرویس برنده طلایی: ارسال ۱۱۰ به ۳۰۷۸۲

جایزه: ۱۰۰ میلیون تومان وجه نقد به یک نفر به قید قرعه.

آشنایی با سامانه سرویس ۳

 

جشنواره تابستانی آرتل

مشترکین همراه اول می‌توانند با عضویت در سامانه آرتل و خرید بسته نامحدود سرویس‌ها، شانس خود را برای شرکت در این قرعه کشی ۱۱۰ میلیون تومانی امتحان کنند. این بسته امکان دسترسی نامحدود به تمام محتواهای این سامانه را فراهم می‌کند.

نحوه فعالسازی بسته نامحدود آرتل: ارسال ۱۰۰ به ۳۰۹۲۰۳

جایزه: ۱۱۰ میلیون تومان وجه نقد به یک نفر به قید قرعه.

آشنایی با سامانه آرتل

 

جشنواره تابستانی تاچ‌مارت

مشترکین همراه اول می‌توانند با عضویت در سامانه تاچ‌مارت و دریافت نام کاربری و رمز عبور، شانس خود را برای شرکت در این قرعه کشی و برنده شدن ۱۰۰ میلیون تومان وجه نقد امتحان کنند. شما همچنین می‌توانید با فعالسازی طرح حجره، شانس خود را افزایش دهید. با خرید طرح حجره شما می‌توانید به مدت یکماه به تعداد نامحدود آگهی ثبت کنید.

نحوه فعالسازی طرح حجره: ارسال ۱۰۰ به ۳۰۷۱۷۱

جایزه: ۱۰۰ میلیون تومان وجه نقد به یک نفر به قید قرعه.

آشنایی با سامانه تاچ‌مارت

 

کمپین ۱۰۰ میلیون تومانی بلیت طلایی

مشترکین همراه اول با فعال کردن این کمپین عضو دو سرویس “نقاط شگفت‌انگیز” و “افتخارات ما ایرانی‌ها” می‌شوند. محتواهای ارسالی در سرویس افتخارات ما ایرانی‌ها مشترکین را با تمام ایرانیانی که در عرصه‌های بین‌المللی افتخار آفرین بوده‌اند، آشنا می‌کند و سرویس نقاط شگفت‌انگیز، مشترکین را با جاذبه‌های متعدد گردشگری ایران و جهان، سوغات، فرهنگها و… آشنا می‌کند.

نحوه فعالسازی: مشترکین می‌توانند با ارسال کلید واژه “۱۱۱” به سرشماره ۲۰۲۱۱ عضویت خود را فعال نمایند و همچنین با ارسال “Jashnvareh Off” و“۱ Off” عضویت خود را لغو کنند.

جایزه: ۱۰۰ میلیون تومان وجه نقد به یک نفر به قید قرعه.