Fa

Contact Us

Please get in touch with us by filling out this contact form

راهنما و سوالات متداول

شما می‌توانید برای اطلاع از نحوه فعالسازی سرویس‌ها، یک پیامک خالی به شماره ۲۰۲۱ ارسال کنید. همچنین می‌توانید در سایت Mobiro.ir به قسمت محصولات و سپس خدمات پیامکی همراه اول بروید و کلیدواژه‌های فعالسازی سرویس‌ها را مشاهده کنید.

شما می‌توانید جهت غیرفعالسازی سرویس‌ها عبارت “OFF” را به شماره  ۲۰۲۱ ارسال کنید و راهنمای نحوه غیرفعالسازی سرویس‌هایی را که عضو هستید، دریافت کنید. همچنین می‌توانید در سایت Mobiro.ir به قسمت محصولات و سپس خدمات پیامکی همراه اول بروید و کلیدواژه‌های غیرفعالسازی را مشاهده کنید.

شما می‌توانید جهت غیرفعالسازی سرویس های ایرانسل عدد “۰” را به کد کوتاه  سرویس مورد نظر خود ارسال کنید. همچنین می‌توانید در سایت Mobiro.ir به قسمت محصولات و سپس خدمات پیامکی ایرانسل مراجعه کرده و کلیدواژه‌های غیرفعالسازی را مشاهده کنید.

هزینه همه سرویس‌های همراه اول ( به غیر از سرویس ذهن برتر) به ازای هر محتوا ۱۵۰ تومان است. سرویس ذهن برتر به ازای هر محتوا مشترکین را ۱۰۰ تومان شارژ می‌کند.

شما هزینه به ازای هر محتوای سرویس‌های پیامکی ایرانسل را می‌توانید در بخش خدمات ببینید.

شما می‌توانید با مراجعه به قسمت برندگان جوایز و وارد کردن شماره همراه خود در قسمت جستجو از برنده شدن یا نشدن شماره خود آگاه شوید.